Oferujemy szczeble drabinowe, perforowanedo drabin, stalowe, metalowe

Szczeble antypoślizgowe do drabin

Szczeble antypoślizgowe do drabin Szczeble antypoślizgowe do drabinSzczeble antypoślizgowe do drabin
Drabina jest przedmiotem niezbędnym do wykonywania prac na wysokości lub wchodzenia na wyższe kondygnacje konstrukcji. W wielu fabrykach, kopalniach, hutach oraz stoczniach można spotkać drabiny mocowane na stałe. Wyposażone są one w specjalne szczeble drabinowe, które zabezpieczają przed niekontrolowanym poślizgnięciem się. Najczęściej są przymocowywane do szczebli istniejącej drabiny, ale mogą być również przyspawane do belki poprzecznej.

Zastosowanie szczebli drabinowych

Ich cechą charakterystyczną jest ząbkowana powierzchnia oraz tłoczone otwory, które sprawiają, że podeszwa buta lepiej przylega do szczebli drabiny. Dzięki nim korzystanie z drabiny jest bezpieczniejsze, nawet w chwili, gdy jest ona mokra lub zabrudzona olejem, lub innymi płynami. To produkt stworzony z myślą o ekstremalnych warunkach pracy. Nasze szczeble drabinowe z pewnością nie zawiodą Waszych oczekiwań.
Wymień swoje szczeble drabinowe na nowe!

Z myślą o potrzebach naszych klientów wzbogaciliśmy ofertę naszej firmy o profesjonalne szczeble drabinowe wykonane z wysokiej jakości stali, która jest odporna na działanie wielu niekorzystnych czynników zewnętrznych. Już teraz zapraszamy Was do bezpośredniego kontaktu w celu ustalenia szczegółów zamówienia.

Zapewniamy Wam nie tylko atrakcyjne ceny, czy natychmiastową realizację zamówienia, ale również eksperckie doradztwo. Zaproponujemy Wam szczeble drabinowe idealnie dopasowane do Waszych indywidualnych potrzeb. Do współpracy zapraszamy sklepy, hurtownie, firmy budowlane, zakłady przemysłowe oraz klientów indywidualnych!