Podesty metalowe na schody , stopnie na schody zewnętrzne metalowe

Stopnie WEMA 1200x270, Stopień WEMA 1000x270, Stopnie metalowe

Stopnie WEMA 1200x270, Stopień WEMA 1000x270, Stopnie metalowe Stopnie WEMA 1200x270, Stopień WEMA 1000x270, Stopnie metaloweStopnie WEMA 1200x270, Stopień WEMA 1000x270, Stopnie metalowe
Jesteśmy jedną z nielicznych firm działających w branży, które mogą zaoferować kompleksowe rozwiązania oraz zróżnicowany asortyment. Naszym największym atutem jest oferta dopasowana do potrzeb i oczekiwań wielu klientów. Poza kratami oferujemy także stopnie schodowe ocynkowane oraz trepy ocynkowane, które są powszechnie wykorzystywane w różnych obszarach przemysłu. Można u nas kupić zarówno zgrzewane, jak i prasowane, w zależności od wytycznych projektanta.

Atrybutem podstawowym jest dogodność instalacji, szybki i łatwy montaż. Specjalne listwy antypoślizgowe usztywniają stopnie w miejscach najbardziej obciążanych od czoła. Oferowane przez nas schody oraz trepy ocynkowane mogą występować w wymiarach typowych, jak i niestandardowych zgodnie z wymaganiami klienta.
 
Czy stopnie schodowe ocynkowane są wytrzymałe?


Solidne i bezpieczne trepy

Gwarantujemy, że nasza propozycja usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających klientów, ponieważ wszystkie proponowane przez nas stopnie schodowe ocynkowane są solidne i wytrzymałe. Z kolei ich konstrukcja jest bardzo lekka. Są też bardzo odporne na warunki pogodowe dzięki zabezpieczeniu metodą cynkowanie ogniowego. Nawet po wielu latach eksploatacji nasz asortyment zachowuje nienaganny wygląd oraz pełną funkcjonalność.

Zapraszamy do kontaktu

Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą. Nie tylko odpowiemy na wszystkie Wasze pytania, ale również zaproponujemy stopnie schodowe ocynkowane oraz trepy ocynkowane idealnie dopasowane do Waszych indywidualnych potrzeb. Możecie zawsze liczyć na nasze eksperckie doradztwo oraz profesjonalną obsługę!