Oferujemy Krata Wema pomostowe - kraty Wema ze stali nierdzewnej

Kraty wema, krata pomostowa WEMA 1000x1000x30, drobne oczko

Kraty wema, krata pomostowa WEMA 1000x1000x30, drobne oczko Kraty wema, krata pomostowa WEMA 1000x1000x30, drobne oczkoKraty wema, krata pomostowa WEMA 1000x1000x30, drobne oczko
Dostarczane Państwu przez nas kraty Wema to jedne z częściej kupowanych produktów w tej kategorii. Zapewniamy duży wybór krat pomostowych (zgrzewanych, prasowanych, antypoślizgowych) i stopni schodowych. Produkty marki Wema wykonane są zgodnie z obowiązującymi normami. Do ich wykonania posłużyły najlepsze płaskowniki, dzięki czemu odznaczają się bardzo dobrą nośnością. Kraty Wema są dziś wykorzystywane zarówno wewnątrz budynków, jak i na otwartych przestrzeniach. To asortyment najwyższej jakości stworzony z myślą o najbardziej wymagających klientach.

Z czego wykonane są kraty Wema?

Szczególnie polecamy kraty Wema wykonywane w technologii zgrzewania oporowego. Proces polega na wgrzaniu pręta poprzecznego w płaskowniki nośne. Po zgrzaniu powstają elementy (maty) o długości 6100 mm i szerokości 1000 mm, które w dalszej obróbce są rozcinane na konkretne wymiary (kraty), obramowywane i zabezpieczane antykorozyjnie poprzez cynkowanie ogniowe. W zależności od obciążenia, stosuje odmienną wielkość oczek oraz płaskowniki o określonej nośności. Kraty Wema znajdują szeroki zakres zastosowań w budownictwie przemysłowym, architekturze, przemyśle stoczniowym, a nawet w górnictwie.
Kraty Wema - poznaj naszą ofertę

Uważacie, że krata Wema sprosta wszystkim Waszym oczekiwaniom? Koniecznie skontaktujcie się z naszą firmą! Dzięki współpracy z producentami materiałów stalowych możemy dostarczyć wyroby najwyższej jakości. Z kolei innowacyjne metody produkcji czynią z nich produkty o maksymalnej trwałości oraz wytrzymałości. Są odporne na korozję i warunki pogodowe.

Dostarczane przez naszą firmę kraty Wema oraz wyroby stalowe są szeroko stosowane w budownictwie i przemyśle. Ofertę kierujemy do firm, instytucji oraz klientów indywidualnych. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Z pewnością odpowiemy na wszystkie Wasze pytania, doradzimy optymalne rozwiązania i przygotujemy atrakcyjną ofertę!
 
Dostępne rozmiary

Krata pomostowa typu standard zgrzewana KOZ

- wymiary płaskownika dostępne z magazynu

25x2
30x2
30x3
40x20

- wymiary oczka dostępne z magazynu

34x38 mm w osi materiału co daje 30x32 w świetle
 

Krata pomostowa zgrzewana typu SERRATED antypoślizgowa XKOZ

- dostępne na zamówienie

Kraty pomostowe zgrzewana typ KOZ i XKOZ wycinane (wypalane)

- dostępne na zamówienie

Kraty pomostowe zgrzewane na specjalne zamówienie np. obramowane kątownikiem :

- obramowane płaskownikiem w dół

- obramowane płaskownikiem skierowanym do góry tzw. Bortnica

- obramowane ceownikiem