Kraty pomostowe antypoślizgowe

Kraty pomostowe antypoślizgowe

Kraty pomostowe antypoślizgowe Kraty pomostowe antypoślizgoweKraty pomostowe antypoślizgowe
Gwarancja bezpieczeństwa

Nasz firma już od wielu lat funkcjonuje w branży, dlatego jesteśmy świadomi, że potrzeby klientów są bardzo zróżnicowane. Dysponując taką wiedzą mogliśmy stworzyć ofertę, która jest dopasowana do określonych oczekiwań. Kupicie u nas nie tylko standardowe kraty podestowe, elementy mocujące czy stopnie schodowe. W naszej ofercie znajdują się także kraty antypoślizgowe (SERRATED). Są to produkty o specjalnym przeznaczeniu. Idealnie się sprawdzają szczególnie tam, gdzie trzeba zagwarantować większe bezpieczeństwo użytkownikom, z uwagi na śliskie podłoże typu smary, oleje, śnieg albo lód.

Zalety krat antypoślizgowych

Wycięte na płaskownikach specjalne ząbki wyraźnie wpływają na podwyższenie antypoślizgowych cech i zapewniają znacznie większy współczynnik tarcia. Serratownie stosuje się zarówno w kratach zgrzewanych, jak i prasowanych. Dzięki tej technologii kraty pomostowe antypoślizgowe gwarantują bezwzględne bezpieczeństwo, dlatego są wykorzystywane wszędzie tam, gdzie istnieje ryzyko groźnych wypadków powstających w wyniku poślizgnięcia się.
Potrzebujesz antypoślizgowych pomostowych krat?

Jeżeli uważacie, że kraty pomostowe antypoślizgowe są rozwiązaniem idealnie dopasowanym do Waszych potrzeb i oczekiwań, już teraz skontaktujcie się z naszą firmą. Wsypujemy w roli oficjalnego dystrybutora wielu renomowanych marek, dlatego możemy Państwu zaoferować wysokiej jakości kraty pomostowe antypoślizgowe wykonane wytrzymałej i solidnej stali. To asortyment, który nawet po wielu latach eksploatacji zachowuje nienaganną funkcjonalność. Potwierdzają to niezależne atesty i certyfikaty!